Miły spacer i rowerowe przejażdżki po okolicy Władysławowa.

Przez Władysławowo przebiegają różne szlaki turystyczne, którymi można zarówno spacerować jak i jeździć na rowerze, widoki na plażę i promenadę są w zasięgu ręki. Trasy turystyczne to doskonały pomysł dla tych, którzy nie lubią dużych wysiłków, ale za to lubią poznawać nowe okolice nadmorskie. We Władysławowie znaleźć można takie o to szlaki:

  • szlak Rozewski przebiegający przez trzy rezerwaty przyrody: Woskownicę Bielawskiego Błota, Moroszka Bielawskiego Błota i Bielawę.
  • szlak prowadzący brzegiem Zatoki Puckiej, ma około 11 kilometrów długości i nadaje się na krótką wycieczkę rowerową
  • szlak Bulwarem Nadmorskim do Władysławowa to jednodniowa wycieczka podczas której podziwiać można całe Władysławowo od strony morza.

Witryna Władysławowo noclegi posiada duży wybór hoteli, które można szybko zarezerwować nawet przez internet ( tą stronkę poleciła mi moja koleżanka z pracy). Korzystam z uroków Władysławowa od zawsze, wy też spróbujcie:-)

 

This entry was posted on niedziela, Lipiec 1st, 2012 at 10:34 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.